Aktuálně aktivně působím jako správce investičního majetku Family office privátního klienta. Správa majetku je hodně široký pojem, obsahující mnoho témat, z nichž je mým oborem správa především investic, ať již pasivních, či naopak aktivní správa portfolia.

Co nabízím svým klientům je důkladná analýza jejich současného investičního majetku v rámci bankovních produktů, investičních pasivních aktiv a akciových, komoditních, dluhopisových portfolií, které jsou přímo obchodovány na burzovním trhu. Po důkladné analýze a návrhu úprav, dále majetek aktivně spravuji pro jeho nejlepší zhodnocení, které za uplynulý rok dosáhlo výše 16,9%.

Pokud nemáte čas na své portfolio, nebo se nevyznáte v záplavě nabídek bank či investičních společností a nechcete se tomu věnovat, ale majetek chcete zhodnotit, dokáži pro Vás nastavit individuální a Vám na míru šitou správu portfolia s podrobným reportingem. Vzhledem k omezenému času a snaze věnovat se svěřeným portfoliím naplno je správa majetku možná od 10 miliónů CZK, či ekvivalentu v zahraniční měně.